Прејди на содржината

Куско (регион): Разлика помеѓу преработките

Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: no:Cusco (region)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Менува: ms:Wilayah Cusco)
с (r2.7.1) (Бот Додава: no:Cusco (region))
[[nl:Cuzco (regio)]]
[[ja:クスコ県]]
[[no:Cusco (region)]]
[[nn:Cuzco-regionen]]
[[pnb:کسکو]]
86.434

уредувања