Прејди на содржината

Џамија Хасан II: Разлика помеѓу преработките

Додадени 26 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.4) (Робот: Додава sk:Mešita Hasana II.
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Менува: fi:Hassan II:n moskeija)
с (r2.6.4) (Робот: Додава sk:Mešita Hasana II.)
[[ru:Мечеть Хассана II]]
[[simple:Hassan II Mosque]]
[[sk:Mešita Hasana II.]]
[[fi:Hassan II:n moskeija]]
[[sv:Hassan II:s moské]]
127.228

уредувања