Разлика помеѓу преработките на „Глазгов“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: ar:غلاسغو
с (r2.7.1+) (Бот Додава: ia:Glasgow)
с (r2.7.1) (Бот Менува: ar:غلاسغو)
[[af:Glasgow]]
[[ang:Glasgow]]
[[ar:غلاسكوغلاسغو]]
[[roa-rup:Glasgow]]
[[az:Qlazqo]]
[[be:Горад Глазга]]
[[be-x-old:Глазга]]
[[bg:Глазгоу]]
[[bs:Glasgow]]
[[br:Glasc'ho]]
[[bg:Глазгоу]]
[[ca:Glasgow]]
[[cs:Glasgow]]
4.506

уредувања

Прегледник