Прејди на содржината

Ќаба: Разлика помеѓу преработките

Додадени 13 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава ro:Kaaba
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: war:Kaaba)
с (r2.7.1) (Робот: Додава ro:Kaaba)
[[pl:Al-Kaaba]]
[[pt:Caaba]]
[[ro:Kaaba]]
[[ru:Кааба]]
[[sq:Qabeja]]
34.422

уредувања