Колорадо Спрингс: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Бот Додава: be:Горад Каларада-Спрынгс
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Менува: ka:კოლორადო-სპრინგზი)
с (r2.7.1) (Бот Додава: be:Горад Каларада-Спрынгс)
[[ar:كولورادو سبرينغس، كولورادو]]
[[zh-min-nan:Colorado Springs]]
[[be:Горад Каларада-Спрынгс]]
[[bg:Колорадо Спрингс]]
[[ca:Colorado Springs]]
86.434

уредувања

Прегледник