Разлика помеѓу преработките на „Фолклор“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 1 бајт ,  пред 9 години
с (r2.6.3) (Бот Додава: ky:Фольклор, su:Folklor)
- Пајакот во домот означува пари
- Ако ви се црвени образите-некој зборува нешто за вас
- Ако ицкате-некој ве спомнува...и така натаму.
 
== '''МАГИЈА''' ==
Анонимен корисник

Прегледник