Прејди на содржината

Пикардија: Разлика помеѓу преработките

Додадени 6 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува gv:Picardie (ard)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Менува: bg:Пикардия, gv:Picardie, ms:Picardy)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува gv:Picardie (ard))
[[fr:Picardie]]
[[fy:Pikardje]]
[[gv:Picardie (ard)]]
[[gl:Picardía]]
[[ko:피카르디]]
43.100

уредувања