Разлика помеѓу преработките на „Список на држави во светот“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува ilo:Listaan dagiti naturay nga estado
с (r2.6.5) (Бот Менува: es:Anexo:Países)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува ilo:Listaan dagiti naturay nga estado)
[[io:Listo di nedependanta stati]]
[[ig:Ndetu obodo]]
[[ilo:Listaan dagiti pagiliannaturay tinga lubongestado]]
[[bpy:দেশর নাঙর তালিকাহান]]
[[id:Daftar negara berdaulat]]
126.551

уредување

Прегледник