Каталонски јазик: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.2) (Робот: Додава vep:Katalanan kel'
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Менува: az:Katalan dili)
с (r2.7.2) (Робот: Додава vep:Katalanan kel')
[[ug:كاتالان تىلى]]
[[vec:Łéngua catałana]]
[[vep:Katalanan kel']]
[[vi:Tiếng Catalan]]
[[wa:Catalan (lingaedje)]]
1.229

уредувања

Прегледник