Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Тиверополник“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
== Јубилејна статија ==
Здраво. Потсетување дека е во тек [[Википедија:Јубилејни статии/54.000|гласањето за јубилејна статија]]. Се надевам дека и овој пат ќе избереме статија со занимлива содржина. Поздрав.--[[User:Kiril Simeonovski|Kiril Simeonovski]] <small>([[User talk:Kiril Simeonovski|разговор]])</small> 11:03, 31 јануари 2012 (CET)
 
==Шаблон==
Здраво Тивер. [[Шаблон:Османлиско-унгарски војни|Oвој шаблон]] погрешно излага низ статиите, наместо на крај, се појавува на почеток. Ако можеш премести го шаблонот на крај од текстот. Јас ги средив сличните вакви шаблони за Македонија и Србија. Ако имаш време се разбира, ако не јас ќе го средам штом најам време. Позз--<big><font face="Monotype Corsiva">[[Корисник:MacedonianBoy|Никола]] <sup>[[Разговор со корисник:MacedonianBoy|Стоіаноски]]</sup></font></big> 22:39, 3 февруари 2012 (CET)

Прегледник