Разлика помеѓу преработките на „Асиметрична дигитална претплатничка линија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с
[[ast:ADSL]]
[[az:ADSL]]
[[bs:ADSL]]
[[bg:Асиметрична цифрова абонатна линия]]
[[bs:ADSL]]
[[ca:Asymmetric Digital Subscriber Line]]
[[cs:Asymmetric Digital Subscriber Line]]
[[et:Asümmeetriline digitaalne abonendiliin]]
[[el:Asymmetric Digital Subscriber Line]]
[[en:Asymmetric Digitaldigital Subscribersubscriber Lineline]]
[[es:Línea de abonado digital asimétrica]]
[[es:Asymmetric Digital Subscriber Line]]
[[eo:ADSL]]
[[eu:ADSL]]
[[nl:Asymmetric Digital Subscriber Line]]
[[ja:ADSL]]
[[no:Asymmetric Digital Subscriber Line]]
[[pap:ADSL]]
[[pms:ADSL]]
4.126

уредувања

Прегледник