Разлика помеѓу преработките на „Луго“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 22 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: scn:Lugo (Spagna)
с (r2.7.1) (Робот: Додава rm:Lugo, sc:Lugo, wa:Lugo)
с (r2.7.2) (Бот Додава: scn:Lugo (Spagna))
[[be-x-old:Люга]]
[[bi:Lugo]]
[[bg:Луго]]
[[bs:Lugo]]
[[br:Lugo (Galiza)]]
[[bg:Луго]]
[[ca:Lugo]]
[[cs:Lugo]]
[[sc:Lugo]]
[[sq:Lugo]]
[[scn:Lugo (Spagna)]]
[[simple:Lugo]]
[[sk:Lugo]]
5.636

уредувања

Прегледник