Прејди на содржината

Гесло: Разлика помеѓу преработките

Додадени 60 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава fa:شعار, ml:മുദ്രാവാക്യം
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (r2.7.2+) (Робот: Додава fa:شعار, ml:മുദ്രാവാക്യം)
[[eo:Moto]]
[[ext:Lema]]
[[fa:شعار]]
[[fr:Devise (phrase)]]
[[fy:Biedwurd]]
[[ln:Liloba-lotómo]]
[[hu:Mottó]]
[[ml:മുദ്രാവാക്യം]]
[[ms:Cogan kata]]
[[nl:Motto]]
43.100

уредувања