Прејди на содржината

Усноцветовидни: Разлика помеѓу преработките

Додадени 36 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава be:Ясноткакветныя
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (r2.7.2+) (Робот: Додава be:Ясноткакветныя)
[[ar:شفويات]]
[[az:Lamiid]]
[[be:Ясноткакветныя]]
[[bg:Lamiales]]
[[ca:Lamial]]
127.228

уредувања