Прејди на содржината

Мазендеран: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: az:Mazandaran ostanı
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.2+) (Бот Менува: vi:Mazandaran (tỉnh))
с (r2.7.1) (Бот Менува: az:Mazandaran ostanı)
 
[[ar:مازندران (محافظة)]]
[[az:Mazandaran (ostan)ostanı]]
[[bn:মাজান্দারান প্রদেশ]]
[[be-x-old:Мазандаран]]
4.506

уредувања