Разлика помеѓу преработките на „Хемија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземен 1 бајт ,  пред 9 години
с
r2.6.5) (Бот Менува: tl:Kimika
с (r2.7.1) (Бот Менува: tl:Kemika)
с (r2.6.5) (Бот Менува: tl:Kimika)
{{Link FA|fo}}
{{Link FA|lmo}}
 
[[nso:Khemise]]
 
[[af:Chemie]]
[[sco:Chemistry]]
[[stq:Chemie]]
[[nso:Khemise]]
[[sq:Kimia]]
[[scn:Chìmica]]
[[fi:Kemia]]
[[sv:Kemi]]
[[tl:KemikaKimika]]
[[ta:வேதியியல்]]
[[tt:Ximiä]]
8.502

уредувања

Прегледник