Фјодор I (Русија): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 34 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: la:Theodorus I (tzar Russiae)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: hu:I. Fjodor orosz cár)
с (r2.7.1) (Бот Додава: la:Theodorus I (tzar Russiae))
[[he:פיודור הראשון]]
[[ka:თედორე I (რუსეთი)]]
[[la:Theodorus I (tzar Russiae)]]
[[lv:Fjodors I]]
[[lt:Fiodoras I]]
34.422

уредувања

Прегледник