Разлика помеѓу преработките на „Размножување“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 16 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: io:Genitado
с (r2.7.2) (Бот Менува: ml:പ്രത്യുൽപ്പാദനം)
с (r2.7.2) (Бот Додава: io:Genitado)
[[be:Размнажэнне]]
[[be-x-old:Размнажэньне]]
[[bg:Размножаване]]
[[bs:Reprodukcija]]
[[bg:Размножаване]]
[[ca:Reproducció]]
[[cs:Rozmnožování]]
[[hi:प्रजनन]]
[[hr:Reprodukcija]]
[[io:Genitado]]
[[id:Reproduksi]]
[[is:Æxlun]]
5.636

уредувања

Прегледник