Разлика помеѓу преработките на „Стевчо Јакимовски“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бришење на "Stevco_Jakimovski_-_new.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на [[commons:User:Ly...
с (Бришење на "Stevco_Jakimovski_-_new.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на [[commons:User:Ly...)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Внимание}}
 
[[Податотека: Stevco_Jakimovski_-_new.jpg‎ |thumb|right|200px|Стевче Јакимовски]]
'''Стевче Јакимовски''' (роден на [[27 август]] [[1960]] година во село [[Подржи Коњ]], [[Крива Паланка]]) е градоначалник на [[општина Карпош]].
 

Прегледник