Разлика помеѓу преработките на „Мокегва (регион)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.5.2) (Бот Менува: ms:Wilayah Moquegua
(Создадена страница со: {{Infobox Peru region |official name= Мокегва |native name = ''Moquegua'' |map = Peru - Moquegua Department (locator map).svg |map...)
 
с (r2.5.2) (Бот Менува: ms:Wilayah Moquegua)
[[ka:მოკეგუა (რეგიონი)]]
[[la:Regio Mocevensis]]
[[ms:NegeriWilayah Moquegua]]
[[nl:Moquegua (regio)]]
[[ja:モケグア県]]
9.281

уредување

Прегледник