Предлошка:Филм-никулец: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.2) (Бот Додава: zh-yue:Template:電影楔
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.5.2) (Бот Додава: zh:Template:Film-stub)
с (r2.7.2) (Бот Додава: zh-yue:Template:電影楔)
[[uk:Шаблон:Film-stub]]
[[vi:Bản mẫu:Sơ khai điện ảnh]]
[[zh-yue:Template:電影楔]]
[[zh:Template:Film-stub]]
</noinclude>
5.636

уредувања

Прегледник