Рефрен: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 19 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: simple:Refrain
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.7) (Бот Менува: an:Estrebiello; козметички промени)
с (r2.7.2) (Бот Додава: simple:Refrain)
[[ro:Refren]]
[[ru:Рефрен]]
[[simple:Refrain]]
[[sk:Refrén]]
[[fi:Kertosäe]]
3.109

уредувања

Прегледник