Видео: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 18 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: ky:Видео
с (r2.7.2) (Бот Менува: eo:Video)
с (r2.7.2) (Бот Додава: ky:Видео)
 
[[ar:فيديو]]
[[bs:Video]]
[[bg:Видео]]
[[bs:Video]]
[[ca:Vídeo]]
[[cs:Video]]
[[jv:Vidéo]]
[[ku:Wîno]]
[[ky:Видео]]
[[ms:Video]]
[[my:ဗီဒီယို]]
59.415

уредувања

Прегледник