Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Арамејски јазици“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.2+) (Бот Менува: es:Categoría:Lenguas arameas
с (Бот Додава {{Ризница-врска|Aramaic language}})
с (r2.7.2+) (Бот Менува: es:Categoría:Lenguas arameas)
[[de:Kategorie:Aramäische Sprache]]
[[en:Category:Aramaic languages]]
[[es:Categoría:IdiomaLenguas arameoarameas]]
[[fr:Catégorie:Langue araméenne]]
[[id:Kategori:Bahasa Aram]]
126.849

уредувања

Прегледник