Де јуре: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 2 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: fa:دوژوره
с (r2.5.2) (Бот Менува: sr:De iure)
с (r2.7.1) (Бот Менува: fa:دوژوره)
[[bn:দে জুরি]]
[[be-x-old:De jure]]
[[bg:Де юре]]
[[bs:De jure]]
[[br:De jure]]
[[bg:Де юре]]
[[ca:De iure]]
[[cs:De iure]]
[[es:De iure]]
[[eu:De iure]]
[[fa:دوژوردوژوره]]
[[fr:Liste de locutions latines#D]]
[[gl:De iure]]
4.506

уредувања

Прегледник