Прејди на содржината

Халачки јазик: Разлика помеѓу преработките

Одземени 55 бајти ,  пред 10 години
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: zh:哈拉吉语)
Нема опис на уредувањето
{{алтајски јазици}}
 
[[Категорија:Алтајски јазици]]
[[Категорија:Турски јазици]]