Разлика помеѓу преработките на „Тројански коњ“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 24 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: an:Caballo de Troya
с (r2.7.2) (Бот Менува: ia:Cavallo de Troia)
с (r2.7.1) (Бот Додава: an:Caballo de Troya)
 
[[ar:حصان طروادة]]
[[an:Caballo de Troya]]
[[be:Траянскі конь]]
[[bg:Троянски кон]]
[[bs:Trojanski konj (mitologija)]]
[[br:Marc'h Troia]]
[[bg:Троянски кон]]
[[ca:Cavall de Troia]]
[[cs:Trojský kůň]]
86.434

уредувања

Прегледник