Википедија:Барања за администраторски статус/Brest: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
форматирање
Нема опис на уредувањето
с (форматирање)
:''Следната дискусија е зачувана како архива на '''успешна''' кандидатура за администраторски статус. <span style="color:red">'''Не ја менувајте неговата содржина'''</span>.[[Категорија:Успешни барања за администраторски статус|{{SUBPAGENAME}}]]
 
===[[Википедија:Барања за администраторски статус/Brest|Brest]]===
'''[{{fullurl:Википедија:Барања за администраторски статус/Brest|action=edit}} Конечно:]'''
'''(8/0/0); Закажано да заврши во 20:07, [[15 мај]] [[2007]] (UTC)'''
<!-- ВАЖНО: Само регистрирани Википедијанци може да коментираат во секциите „за“, „против“ или „воздржан“. Нерегистрираните корисници или уредниците кои не се логирани се добредојдени да учествуваат во секциите „коментари“ и „прашања“. -->
 
===Дискусија== =
 
*
 
====За====
# --[[Корисник:Misos|Милош]] 19:52, 9 мај 2007 (UTC)
# --[[Корисник:Bjankuloski06|Б. Јанкулоски]][[Разговор со корисник:Bjankuloski06|<sup>''разговор''</sup>]] 23:55, 9 мај 2007 (UTC)
# --[[Корисник:Виктор Закар|Виктор Закар]] 00:13, 11 мај 2007 (UTC)
 
====Против====
#
 
====Воздржани====
#
:Следната дискусија е зачувана како архива на '''успешна''' кандидатура за администраторски статус. <span style="color:red">'''Не ја менувајте неговата содржина'''</span>. Дополнителни коментари внесувајте на соодветната страна за дискусија (како страница за разговор на [[Разговор_за_{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|оваа номинација]] или номинираниот корисник). Понатамошни промени не треба да се прават на оваа страница.</div>
13.850

уредувања

Прегледник