Разлика помеѓу преработките на „Истарска жупанија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Бот Додава: ko:이스트라 주)
с
| image_alt =
| image_caption =
| image_flag = Zastava istarskeIstarske zupaniježupanije.gifsvg
| flag_alt =
| image_shield = CoAGrb ofIstarske Istria Countyžupanije.svg
| shield_alt =
| image_map = Croatia location map, Istria county.svg
16

уредувања

Прегледник