Разлика помеѓу преработките на „Либјахово“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 34 бајти ,  пред 13 години
бугарски јазик
 
(бугарски јазик)
[[Категорија: Села во Македонија]]
[[Категорија: Села во Република Бугарија]]
 
[[bg:Илинден (село)]]
5.612

уредувања

Прегледник