Разлика помеѓу преработките на „Атомска единица за маса“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Додаје: sh:Jedinica atomske mase
с (Бот Додаје: bg, et, he, nn, no, tr, uk Мења: br, eo, sl)
с (Бот Додаје: sh:Jedinica atomske mase)
[[pt:Unidade de massa atômica]]
[[ru:Атомная единица массы]]
[[sh:Jedinica atomske mase]]
[[simple:Atomic mass unit]]
[[sk:Atómová hmotnostná jednotka]]
46.384

уредувања

Прегледник