Стевчо Јакимовски: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
 
Зборува [[англиски јазик]].
Поседува одлични ораторски и аналитички спосособности, комуникативност и умешност за пишување.
 
Одлични организаторски способности, лидерство и тимска работа.
 
Еден е од најпознатите македонски колумнисти.
 
Поранешен репрезентативец на Македонија во карате и петкратен републички првак.
 
E-mail: gradonacalnik@karpos.gov.mk
 
 
 
6

уредувања

Прегледник