Прејди на содржината

Вебер (единица): Разлика помеѓу преработките

Додадени 46 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: hy:Վեբեր (չափման միավոր)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: simple:Weber (unit))
с (r2.7.1) (Бот Додава: hy:Վեբեր (չափման միավոր))
[[fr:Weber (unité)]]
[[ko:웨버 (단위)]]
[[hy:Վեբեր (չափման միավոր)]]
[[hr:Veber]]
[[id:Weber (satuan)]]
86.434

уредувања