Разлика помеѓу преработките на „Лима“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 12 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: mi:Lima
с (r2.7.2) (Бот Додава: cbk-zam:Lima)
с (r2.7.1) (Бот Додава: mi:Lima)
[[be:Горад Ліма]]
[[be-x-old:Ліма (сталіца)]]
[[bg:Лима]]
[[bo:ལི་མ།]]
[[bs:Lima]]
[[br:Lima]]
[[bg:Лима]]
[[ca:Lima]]
[[cv:Лима]]
[[hu:Lima]]
[[ml:ലിമ]]
[[mi:Lima]]
[[mr:लिमा]]
[[ms:Lima]]
86.434

уредувања

Прегледник