Разлика помеѓу преработките на „Јамусукро“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 6 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.4) (Бот Менува: sw:Yamoussoukro (mji)
с (r2.6.2) (Бот Додава: ie:Yamoussoukro)
с (r2.6.4) (Бот Менува: sw:Yamoussoukro (mji))
[[be:Горад Ямусукра]]
[[be-x-old:Ямусукра]]
[[bg:Ямусукро]]
[[bo:ཡམ་སོ་ཁེ་རོ།]]
[[bs:Yamoussoukro]]
[[br:Yamoussoukro]]
[[bg:Ямусукро]]
[[ca:Yamoussoukro]]
[[cs:Yamoussoukro]]
[[ka:იამასუკრო]]
[[kw:Yamoussoukro]]
[[sw:Yamoussoukro (mji)]]
[[ky:Ямусукро]]
[[sw:Yamoussoukro]]
[[ht:Yamousoukro]]
[[ky:Ямусукро]]
[[mrj:Ямусукро]]
[[la:Iamoussoukro]]
126.849

уредувања

Прегледник