Разлика помеѓу преработките на „Абуџа“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 10 бајти ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Бот Додава: sh:Abuja)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Infobox Settlement |official_name = Абуџа
|image_skyline = Abuja.jpg
|nickname=
|image_flag =
8

уредувања

Прегледник