Предлошка:Taxonomy key: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
|{{#if:{{{extinct|}}}|'''<code>{{{extinct|{{{{PAGENAME}}|extinct}}}}}</code>'''|не.}}
|-
|Секогаш да се прикажува?
|{{#if:{{{always_display|{{{{PAGENAME}}|always_display}}}}}|да (рачна/автоматска промена)[[Категорија:Автоматски таксокутии што користат always_display]]|{{#switch:{{lc:{{{rank|{{{{PAGENAME}}|rank}} }}} }}
| virus_group

Прегледник