Црвена Нива: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 20 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: fr:Tsrvena Niva
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Села во Македонија; козметички промени)
с (r2.7.1) (Бот Додава: fr:Tsrvena Niva)
 
[[bg:Цървена нива]]
[[fr:Tsrvena Niva]]
[[pl:Crwena Niwa]]
[[sq:Cërvena Niva]]
4.062

уредувања

Прегледник