Силистра: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 7 бајти ,  пред 14 години
с
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додаје: fa:سیلیسترا)
сНема опис на уредувањето
<tr>
<th style="border-top: solid 1px #ccd2d9; padding: 0.4em 1em 0.4em 0; vertical-align: top; text-align: left;">[[Градоначалник]]</th>
<td style="border-top: solid 1px #ccd2d9; padding: 0.4em 1em 0.4em 0; vertical-align: top">[[Иво Андонов]] ([[ВМРО-БНД]])</td>
</tr>
<tr>
869

уредувања

Прегледник