Рихард Вагнер: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Бот Менува: kk:Рихард Вагнер
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: diq:Richard Wagner)
с (r2.7.1) (Бот Менува: kk:Рихард Вагнер)
[[pam:Richard Wagner]]
[[ka:რიხარდ ვაგნერი]]
[[kk:Вагнер, Рихард Вагнер]]
[[sw:Richard Wagner]]
[[ky:Вагнер, Рихард]]
24.517

уредувања

Прегледник