Февруари: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 6 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.4) (Бот Менува: mdf:Уфайков
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: got:𐍆𐌰𐌽𐌹𐌼𐌴𐌽𐍉𐌸𐍃)
с (r2.6.4) (Бот Менува: mdf:Уфайков)
[[arz:فبراير]]
[[ms:Februari]]
[[mdf:ФевральковУфайков]]
[[my:ဖေဖော်ဝါရီ]]
[[nah:Tlaōnti]]
863

уредувања

Прегледник