Прејди на содржината

Информатика: Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Бот Додава: zea:Informaotica
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: sr:Информатика)
с (r2.7.2+) (Бот Додава: zea:Informaotica)
[[yo:Informatics (Ifitonileti)]]
[[zh-yue:電算]]
[[zea:Informaotica]]
[[bat-smg:Infuormatėka]]
[[zh:计算机科学]]
43.100

уредувања