Информатика: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 30 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: sr:Информатика
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2+) (Бот Менува: es:Informática)
с (r2.7.1) (Бот Додава: sr:Информатика)
[[sk:Veda o počítačoch]]
[[sl:Računalništvo]]
[[sr:Информатика]]
[[sh:Informatika]]
[[fi:Tietojenkäsittelytiede]]
24.517

уредувања

Прегледник