Категорија:Венецуела: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.2) (Бот Додава: diq:Category:Venezuela, gd:Category:A' Bheiniseala
с (r2.7.2) (Бот Додава: frr:Kategorie:Weenesuela)
с (r2.7.2) (Бот Додава: diq:Category:Venezuela, gd:Category:A' Bheiniseala)
[[ga:Catagóir:Veiniséala]]
[[gv:Ronney:Yn Veneswaaley]]
[[gd:Category:A' Bheiniseala]]
[[gl:Categoría:Venezuela]]
[[ko:분류:베네수엘라]]
[[yo:Ẹ̀ka:Venezuela]]
[[zh-yue:Category:委內瑞拉]]
[[diq:Category:Venezuela]]
[[zh:Category:委内瑞拉]]
109.264

уредувања

Прегледник