Пентагон: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 21 бајт ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: war:An Pentagono
с (r2.7.2) (Бот Додава: kk:Пентагон)
с (r2.7.1) (Бот Додава: war:An Pentagono)
[[be:Пентагон]]
[[be-x-old:Пэнтагон]]
[[bs:Pentagon]]
[[bg:Пентагон]]
[[bs:Pentagon]]
[[ca:El Pentàgon]]
[[cs:Pentagon]]
[[ur:پینٹا گون]]
[[vi:Lầu Năm Góc]]
[[war:An Pentagono]]
[[yi:פענטאגאן]]
[[zh:五角大楼]]
24.517

уредувања

Прегледник