Разлика помеѓу преработките на „Палатица“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 152 бајти ,  пред 12 години
с
Додавање координата са бугарске Википедије
с (Бот Додаје: bg:Палатица, sq:Palatica)
с (Додавање координата са бугарске Википедије)
| поштенски број=
| надморска височина=
| географска широчина=42° 2' 20" сев. ш.
| географска должина=21° 3' 24" ист. д.
| lat_dir=N | lat_deg=42 | lat_min=2 | lat_sec=20
| lon_dir=E | lon_deg=21 | lon_min=3 | lon_sec=24
| веб=
}}
4.300

уредувања

Прегледник