Разлика помеѓу преработките на „Депресијација“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 44 бајти ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: '''Депресијација''' (лат. ''de'' - без и ''pretium'' - цена, вредност) е обезвредн...)
 
<references/>
 
[[Категорија:Економија]]
[[Категорија:Монетарна политика]]
[[Категорија:Монетарна економија]]

Прегледник