Промени

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземен 1 бајт ,  пред 7 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: na:Djibuti
[[my:ဂျီဘူတီနိုင်ငံ]]
[[nah:Yibuti]]
[[na:DjiboutiDjibuti]]
[[nl:Djibouti (land)]]
[[ja:ジブチ]]
24.517

уредувања

Прегледник