Разлика помеѓу преработките на „ГНУ-ова лиценца за слободна документација“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (r2.7.1) (Бот Додава: sh:GNU licenca za slobodnu dokumentaciju)
с (r2.7.1) (Бот Менува: fa:پروانه مستندات آزاد گنو)
[[be:GNU Free Documentation License]]
[[be-x-old:GNU Free Documentation License]]
[[bs:GNU licenca za slobodnu dokumentaciju]]
[[bg:Лиценз за свободна документация на ГНУ]]
[[bs:GNU licenca za slobodnu dokumentaciju]]
[[ca:Llicència de documentació lliure de GNU]]
[[ceb:GNU Free Documentation License]]
[[eo:Permesilo de GNU por Liberaj Dokumentoj]]
[[eu:GNU Free Documentation License]]
[[fa:مجوزپروانه مستندات آزاد گنو]]
[[fo:GNU Free Documentation License]]
[[fr:Licence de documentation libre GNU]]
24.517

уредувања

Прегледник