Разлика помеѓу преработките на „Недела“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 55 бајти ,  пред 8 години
с
с (r2.7.1) (Бот Менува: ne:आइतबार)
с (r2.7.1) (Бот Додава: got:𐍃𐌿𐌽𐌽𐍉𐌽𐍃 𐌳𐌰𐌲𐍃)
{{Денови од седмицата}}
[[Категорија:Денови од седмицата]]
 
[[nso:Sontaga]]
 
[[af:Sondag]]
[[gan:禮拜天]]
[[gu:રવિવાર]]
[[got:𐍃𐌿𐌽𐌽𐍉𐌽𐍃 𐌳𐌰𐌲𐍃]]
[[xal:Нарн өдр]]
[[ko:일요일]]
[[sc:Domìniga]]
[[sco:Sunday]]
[[nso:Sontaga]]
[[sq:E diela]]
[[scn:Dumìnica]]
34.422

уредувања

Прегледник